top of page

Wersja Polska

Katamaran Mustcat  - komfortowa łódź wycieczkowa, oferująca możliwość podglądania wielorybów i delfinów w ich naturalnym środowisku. Nasza profesjonalna załoga to pasjonaci życia morskiego, a rejs katamaranem Mustcat to połączenie fotograficznego safari z relaksem na oceanie. Oferujemy rejsy 3 i 4,5 godzinne, zapewniając transport, przekąskę lub posiłek oraz darmowe napoje.
W wybrane dni na pokładzie obecny jest polski przewodnik.

 

 

Rejs 3-godzinny

Zapraszamy na trzygodzinny rejs po Oceanie Atlantyckim!

Nasz katamaran wypływa z Las Galletas, autentycznej kanaryjskiej wioski rybackiej, w której od niedawna funkcjonuje nowoczesna Marina del Sur.
Podczas wyprawy będziecie mieli okazję podziwiać nie tylko fascynujące życie oceanu i urocze ssaki morskie – wieloryby i delfiny, w ich naturalnym środowisku, ale też piękną panoramę południa Teneryfy, z jej zróżnicowaną linią brzegową, oraz górujący nad wyspą wulkan Teide.
W czasie rejsu zatrzymujemy się w spokojnej zatoczce, gdzie będziecie mogli zażyć kąpieli w oceanie lub spróbować snorkelingu. Maski i fajki do nurkowania udostępniamy bezpłatnie.
Podczas rejsu podamy też przekąskę w postaci kanapek, a przez cały czas trwania wyprawy oferujemy darmowe napoje: piwo z beczki, sangrię, wino białe, czerwone, różowe i musujące, oraz wodę i napoje gazowane.

 

Rejs 4,5-godzinny

Jeśli lubicie morskie przygody, zapraszamy do spędzenia z nami popołudnia na rejsie wzdłuż południowo-zachodniego wybrzeża Teneryfy. Dłuższy rejs to więcej okazji do spotkania ssaków morskich, czas wyprawy pozwala nam też dopłynąć aż do zatoki w La Caleta (El Puertito), gdzie planowo zrzucamy kotwicę, dając Wam możliwość kąpieli w oceanie (oraz snorkelingu – maski i fajki do nurkowania udostępniamy bezpłatnie). El Puertito znane jest z populacji żółwi morskich, przy odrobinie szczęścia można więc spotkać w wodzie jednego z nich!
Powrót do mariny w Las Galletas to możliwość obejrzenia z bliska wybrzeża Teneryfy, z urokliwymi zatoczkami i górującymi nad oceanem klifami. Jest to też szansa na zobaczenie głównych resortów wyspy – Playa de las Americas i Los Cristianos – z trochę innej perspektywy.
Podczas rejsu podajemy posiłek, zazwyczaj jest to paella – tradycyjne hiszpańskie danie z ryżu i mięsa / owoców morza. Przez cały czas trwania wyprawy oferujemy też darmowe napoje: piwo z beczki, sangrię, wino białe, czerwone, różowe i musujące, oraz wodę i napoje gazowane.

bottom of page